RSS

O webu

Každý podléhá myšlence na smrt, není člověk který by na ni zapomněl, čeká na každého bez vyjímky. Ale jen málokdo na smrt nenahlíží jako na definitivní konec všeho. Tyto stránky mají posloužit jako malý náhled do historie spiritismu, jako vysvětlení pojmů, omylů, důkazů, prostě všeho co se týká smrti a posmrtného života. Rozhodně nemají vyvolat pocit vnucování jakéhosi názoru, je to jen nestranný přehled Všem, kdo jsou, i třeba jen na chvilku, lační dozvědět se něco o “onom světě”.

Sama se na objasnění posmrtného života intenzivně věnuji řadu let, přečetla jsem spoustu materiálů (ze kterých z velké části vznikly tyto stránky), leč musím přiznat, že jasný důkaz posmrtného života opravdu nemám. A snažím se být stále objektivní a dokud sama nedostanu zcela přesvědčivý a nevyvratitelný důkaz, neuvěřím. Ale ani to mě neodrazuje od dalšího hledání důkazů. Vždyť život je tak krátký a otázek tolik.

Snad tyto stránky splní svůj účel jak se dozvědět pár zajímavých věcí o posmrtném životě a nebudou patřit mezi ty, jež jsou spíše jen o spekulacích a pohádkách. Budu se snažit Vám všem přinášet objektivní informace a doufat, že se mi podaří udržet stránky na profesionální úrovni (teda jestli se tomu dá tak říci :) ) a že najdu i pár příznivců.

Comments are closed.