RSS

Vaše příběhy

 

Zde můžete bez jakéhokoliv přihlášení vkládat své příběhy pomocí komentářů (Comment) a dále na ně reagovat. Stačí vyplnit pouze jméno (Name), text a než vše potvrdíte a uveřejníte (Submit Comment), prosím v rámečku pod textem o přetažení příslušného obrázku do kolečka a o vyplnění níže uvedeného jednoduchého početního příkladu, tato opatření jsou zde z důvodu zamezení spamů, děkuji za pochopení.

116 Responses to “Vaše příběhy”

 1. Radka napsal:

  Dobry den, pred 10ti dny mi umrel tatinek. Ja ziji se svymi dcerami v Nemecku a byly jsme se s nim rozloucit kdyz jeste vnimal. Na pohrbu jsem k nemu promlouvala a v pondeli, kdyz byla kremace, se mi stala zvlastni vec.
  V 15:30 nekdo zazvonil u mych dveri, ale kdyz jsem otevrela, nikdo tam nebyl. Nejdrive jsem si myslela, ze jsem unavena a pretizena, ale moje dcera to slysela take. Presne za 90 minut se to opakovalo a v tu chvili byla moje dcera na zahrade a dvere do bytu byly otevrene. nikoho jsme zase nevidely. Takhle se to opakovalo v intervalech 90ti minut az do 23:00. Vecer volala moje dcera sveho pritele, at prijede, on prijel a smal se, ale ve 23 hod ho smich presel. Pri zazvoneni hned otevrel a nikde nikdo. Od te doby je klid. Jak tomu mam rozumnet?

  [Odpověď]

  David Kříž Odpověď:

  @Radka, Muj kanál PARANORMAL:https://youtu.be/umfj9SVQ9UI

  [Odpověď]

  David Kříž Odpověď:

  @Radka, Dobrý den Radko. V našem bytě se stávají již dlouho nevysvětlitelné jevy. Již jsem si zvykl. Naučil jsem se se svím tatínkem komunikovat pomoci kyvadla, zde se mužete podívat jak to funguje: https://youtu.be/umfj9SVQ9UI

  [Odpověď]

 2. admin napsal:

  Pro Radka:
  Dobrý večer,
  k Vašemu případu bych řekla, že se mohlo jednat o typický projev zemřelého. Je možné, že se Váš otec tímto přišel definitivně rozloučit, nebo naznačit, že smrtí vše nekončí a i nadále určitým způsobem může být s Vámi. Je možné, že toto vše se stalo díky Vašemu promlouvání k němu na pohřbu.
  To že se jev vyskytoval v určitém intervalu, není zas až tak podivné. Někdy je potřeba dostatečný a jasný podnět, abychom si my na tomto světě všimli projevu čehosi paranormálního.
  Zajímavější je trvání celého jevu, jednalo se skutečně o celkem dlouhou dobu.
  Ukončení jevu po zapojení se přítele Vaší dcery se dá vysvětlit narušením „cizí osoby“, ale těžko říci, zda to tak opravdu bylo, nebo zda jev prostě skončil sám od sebe.
  Ještě mě napadá, že se mohlo jednat o sdělující projev. Projev, kterým Vám otec chtěl sdělit něco konkrétního. Jestli například byly nějaké nedořešené věci, nebo zda Vás ještě něco zajímalo, mohl jev svojí délkou, či intervalem pomoci pochopit určitou situaci, nebo naznačit řešení apod.
  Co se týče vysvětlení jevu přirozeným způsobem, tak mě moc věcí nenapadá. Těžko říci, zda něco takového může způsobit špatné elektrické vedení, či sama závada na zvonku. Ale určitě i tyto možnosti musíme brát v potaz.
  Děkuji Vám za příspěvek a pokud by jste měla ještě jakýkoliv dotaz, tak napište.
  Veronika

  [Odpověď]

  Radka Odpověď:

  @admin, Dobry den Veroniko,
  mockrat Vam dekuji za Vasi odpoved. Vcera vecer jsem telefonovala se svoji sestrou, ktera byla cely minuly tyden pracovne v Rusku. Po teto udalosti, ktera se mi stala v pondeli, se moje sestra ubytovala v moskevskem hotelu, kde se zamkla na pokoji a ve 22:15 slysela klice v zamku. Dvere nebyly uplne otevrene, ale koule, ktera byla zevnitr dveri se tocila a bylo videt, ze nekdo zamek otevrel. Hned vybehla na chodbu, ale nikdo tam nebyl. Ani na recepci ji to nebyl nikdo schopen vysvetlit. Ted uz jsem skutecne presvedcena, ze se tatinek chtel se vsemi rozloucit

  [Odpověď]

 3. Robert napsal:

  Dobrý den,
  Zajímala by mě taková maličkost ale už se mi to děje tak 6 roku. Pořád vidím všude 9. Hlavně v čase, někdy jen párkrát za den ale jindy třeba 30 a to už není náhoda. Mám svoji 9 docela dost rád. Je to takovej můj přítel který mě jenom dělá společnost. Ale když už je to cca po 20 v jednom dni tak je to síla. Do toho jsem měl různé zvláštní zážitky o kterých si nemyslím že by to byla halucinace ani nic jiného. Například na stránské skále v Brně přes noc s kamarádkou, to bylo docela dost OSTRÉ. Nevím jestli bych si v noci tam ještě troufl být. Asi ani ne po tom co jsem se dočetl že je tam opravdu měřená a pozorovaná paranormal …
  Pak mám ještě docela zajímavé zážitky s divokými či astrálními zvířaty. Ovládnout déšt se mi parkrát podařilo. a pořád mám neuvěřitelné štěstí. Je nade mnou nějaká ochrana. Zatím se mějte krásně, MADAM VERONIKO

  [Odpověď]

 4. admin napsal:

  Pro Robert:
  Dobrý den,
  určitá čísla nás opravdu někdy doslova pronásledují :-) Co se týče Vaší devítky, tak je možné, že je to Vaše životní číslo, nebo je to číslo, které ve Vaší numerologické mřížce tvoří silnou pozici. Je to pravděpodobné již vzhledem k Vašim zážitkům, štěstí a určitým schopnostem.
  Nevím zda jste si význam tohoto čísla někdy zjišťoval, či jste zkoušel numerologii. Každopádně číslo 9 souhrnně znamená vznešenost, mysticismus, duchovno atd. Nebudu Vám zde vypisovat konkrétní význam čísla 9, ale přikládám pár odkazů, kde veškeré informace naleznete (http://www.amiresah.cz/andelska_cisla.htm, http://www.pastorace.cz/Knihovna/4-Symbolika-cisel-8-9-10-11.html, http://katarin.uton.cz/numerologie/numerologie-vyznam/)
  A proč se Vám stále objevuje? Jedno vysvětlení může být, že Vám tímto způsobem dávají andělé najevo svou přítomnost a popřípadě Vás chtějí na něco upozornit. Nebo Vás má tento jev někam posunout, má Vám připomenout, že můžete mít určité schopnosti, které by jste mohl rozvinout a v dobrém používat.
  Vysvětlení ale může být také i zcela prozaické, náhoda. Nebo se občas uvádí, že člověk párkrát zahlédne určité číslo, zaměří se na něj a pak se mu zdá, že jej vidí častěji než ostatní čísla.
  To ale samozřejmě nemusí být Váš případ :-) Opět jsem musela uvést i logické vysvětlení.
  Zkuste nad tím vším popřemýšlet, třeba Vás pak napadne co pro Vás číslo 9 skutečně znamená a zda je to určitý signál, či jen prostě, jak píšete, jakýsi společník ve Vašem životě.
  Pěkný zbytek dne přeji a děkuji za Váš příspěvek.
  Veronika

  [Odpověď]

 5. pavla napsal:

  Dobry den…Ja jsem clovek ktery jiz od detstvi veri v nadprirozeno,posmrtny zivot,minule zivoty a neskutecnou vesmirnou energii ktera nas vsechny ridi a rozhoduje o vsem nemennem a danem!Stava se mi,ze citim energie…dobre i spatne..mam sny ktere se mi plni,intuici ktere se az lekam…ale beru to jako dar a snazim se pomahat i ostatnim lidem..at uz radou,kartami ci uprimne minenou kritikou…ted ovsem prozivam velke psychicke vypeti,musela jsem zacit navstevovat i terapie na otevreni a prozkoumani sve duse…nezlobim se,naopak dekuji..vse zle co nas v zivote potkava je jen proto,abychom pochopili,posunuli se o kus dale a popremysleli o hodnotach,lidech, o svem ja atd…!Ani nevim proc sem vlastne pisu:)) Snad jen,ze se chci podelit o pocit,ze tady nejsme jen tak nahodou,ze kazdy mame udelat,pochopit vse co v minulych zivotech neslo!Preji krasne dny a odvahu naslouchat sve dusi,protoze je to tak malo,a pritom tak moc!

  [Odpověď]

 6. admin napsal:

  Pro Pavla:
  Dobrý den,
  já jsem moc ráda, že jste sem napsala a děkuji za inspirativní příspěvek :-)
  Je skvělé, že Váš dar využíváte a neberete jej jako přítěž.
  Moc Vám přeji, aby jste co nejdříve byla zase v dobré psychické pohodě a ať se Vám v životě dobře vede a vše vychází.
  Veronika

  [Odpověď]

 7. adriana napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat:nedavno mi zemřela moje milujici teticka kterou jsem měla od malička velmi ráda,při jejím pohřbu jsem stala u jeji rakve a stres ze mě opadl když jsem se ji dotkla.V tu chvili když jsem od ni odešla nedokáza jsem si v tu chvili vybavit jeji tvar a to trva ještě dodnes.Jenže včera když jsem usinala zaslechla jsem hlas který mi volal:TAK CO BABULA?babula je ma přezdívka co mi tak říká skoro každý a i tetička.Potom jsem usnula ale v noci vím že u mě někdo byl a pohladil mě po noze ale zároven ve mě vyvolalo strach a nemohla jsem otevřít oči a ani pohnout jako kdyby mě tělo přestalo poslouchat,byla to sice malá chvíle a pak jsem ale v klidu usnula.Děkuji za případnou odpověd a vysvětlení toho jevu nebo jak to mužu nazvat.Díky Adriana

  [Odpověď]

 8. admin napsal:

  Pro Adriana:
  Dobrý večer,
  velice se omlouvám za opožděnou reakci, už vše napravuji :-)
  Váš pocit uklidnění při doteku a vzápětí zapomenutí tváře Vaší tety může znamenat, že došlo ke smíření se s její smrtí, nebo Vám sama teta tímto dala najevo, že již není potřeba pro ni truchlit. Není potřeba si pamatovat její tvář, stačí když pamatujete v dobrém na její osobnost. Je to ale zajímavé, jelikož se říká a ze své zkušenosti mohu i potvrdit, že po spatření mrtvého při pohřbu nikdy nezapomenete jeho tvář.
  A co se týče Vaší noční zkušenosti, je možné, že se Vám přišla tetička ohlásit. Jen Vás pozdravit, ale na druhou stranu je také možné, že se Vám vše jen zdálo. Příliš jste ten den třeba na tetu myslela a náš mozek pak dělá divy :-)
  Nemohu Vám na 100% vysvětlit o co se skutečně jednalo a která varianta je ta správná, je to těžké když neznám všechny okolnosti. Každopádně Vám děkuji za zajímavý příspěvek a přeji více zážitků s Vaší tetou, hlavně beze strachu. Snad jsem Vám alespoň trochu uspokojivě odpověděla.
  Mějte se dobře.
  Veronika

  [Odpověď]

 9. Hanka napsal:

  Pěkný den,
  jako dítě jsem bydlela ve starém domě na náměstí, odkud byli násilně vystěhováni po válce němci,můj otec tam pak měl ateliér a nad ním jsme bydleli do r. 1989, kdy můj otec zabránil svým trucem abych se o ateliér a byt přihlásila, odstěhovali jsme se jinam. Nyní po 35 letech jsem se do původního bytu vrátila do nájmu a vedle ateliéru je kancelář, kde si platím nájem, co se dá dělat.
  Po nastěhování do bytu před půl rokem se začalo ozývat vždy mezi půlnocí a jednou ráno ťukání jako když klepete na dveře, vydrží to asi hodinu a pak přestane. Intervaly jsou tak 3-4x za týden. Požádala jsem o pomoc s odvedením ducha mého otce, rituál jsme provedli dokonce dvakrát včetně odpuštění, poděkování a odvedení, které prováděl člověk, který má s tímto úspěchy. v úterý 8.7. večer jsme prováděli ten druhý rituál, ulevilo se mi, všechno zase bylo pozitivní, žádný duch ani skrytý tam údajně nebyl. S radostí jsem včera večer 9.7. uléhala do postele, avšak o půlnoci se ťukání a klepání ozvalo znovu. No a já už z toho jsem celá zoufalá, chce se mi utéct a odstěhovat se, ale vím, že to není řešení, dokud se problém nevyřeší, může mě to dohonit jinde.
  Moje 2letá vnučka z ničeho nic začala plakat a ukazovala na dveře, že je tam pán, ale nic a nikdo tam nebyl. Na dvouleté dítě ho velmi podrobně popsala, my jsme se ptali a ona odpovídala, na dítě dokázala rozpoznat na hlavě klobouk od čepice a sako od bundy.
  Je ještě nějaká možnost odvést ducha mého zemřelého otce, tedy si myslím, že to je můj otec, myslím, že byl kdysy podveden, byt i ateliér mu byl násilně odebrán, pak mi zabránil abych ho získala zpět a nyní se asi na mě zlobí, že jsem se tam vrátila.
  Je mi tedy pomoci od toho neštasného ťukání a klepání?
  moc děkuji

  [Odpověď]

 10. admin napsal:

  Pro Hanka:
  Dobrý den,
  opět se velice omlouvám za opožděnou odpověď.
  Předem chci říci, že k tomu máte správný přístup, i když se Vám chce utéct, tak to neuděláte. To je velice dobře. Vy jste tam doma, je to Vaše útočiště a máte jej ráda.
  Chápu Vaši situaci a zoufalost. Jen s tím teď něco udělat.
  Nejdříve to zas vezmeme z logického hlediska. Píšete, že se ozývá celkem pravidelné ťukání. Zjišťovala jste někdy, odkud přesně klepání vychází? Musíme zde vzít zřetel například na vodoinstalaci, topení, sousedy apod. Velice často se stává, že za těmito jevy stojí takto obyčejné vysvětlení. V noci v naprostém tichu dovedou trubky, kotel a podobné věci podivuhodné zvuky :-) Je to tedy jedna z variant, opravdu je potřeba, abyste zohlednila i tyto možnosti a v případě klepání důkladně prozkoumala, odkud se zvuky ozývají a co by je eventuálně mohlo způsobovat.
  A nyní varianta výskytu jiné entity ve vašem bydlišti. Když vezmeme v úvahu, že by to mohl být Váš tatínek, tak nemusí jít zrovna o negativní projev. Může se Vám zdát negativní, jelikož je Vám tento jev nepříjemný, nebo se jej bojíte. Ale tatínek o sobě může dávat jen vědět. Myslíte, že by Vám chtěl znepříjemňovat život? A to že jste se nastěhovala zpět do původního bydliště a mělo by to tatínkovi vadit, tak to mi nepřijde moc pravděpodobné. Jedině, že by Vám třeba hrozilo nějaké nebezpečí a chtěl by Vás na to upozornit. Kdyby se jednalo o cizí entitu, tak bych se přikláněla k tomu, že Vám chce znepříjemnit život, či Vás děsit, ale v případě rodinného příslušníka je to neobvyklé.
  Doporučuji pokusit se o kontakt. Zkuste v momentě klepání začít komunikovat, ptát se např. o koho se jedná, či proč se takto projevuje. Možná se změní způsob klepání, či dostanete i jiné znamení, které Vám pomůže k pochopení jevu. Samozřejmě můžete poprosit, či přímo rozkázat, ať jev ustane. Už jsem dříve psala, je potřeba, abyste měla nad jevem převahu. Pokud nechcete, aby se jev opakoval, musíte o tom být vnitřně skutečně přesvědčena a překonat svůj strach.
  Je mi jasné, že se mi to lehce říká, ale věřte, že z vlastní zkušenosti vím, že to opravdu funguje. Dupněte si, ukažte, že vy jste tam doma a žádné nezvané návštěvníky nechcete.
  Myslím, že vy sama dokážete lépe se zbavit těchto jevů, než někdo jiný. Je k tomu potřeba ale ten správný přístup.
  To co zde píši, jsou jen mé úsudky, samozřejmě neznám úplné detaily, ale snažím se Vám alespoň trochu pomoci. Prosím napište mi jak se situace vyvíjí.
  Děkuji Vám za příspěvek a moc držím palečky ať je lépe a jev se buď vysvětlí, či se Vám jej podaří odbourat.
  Pěkný den a ještě jednou omluva za opožděnou odpověď.
  Veronika

  [Odpověď]

 11. Kamila napsal:

  Dobrý den,

  na tomto webu jsem našla výklad andělského čísla 2222.

  http://deelay.cz/andelske-cislo-2222-a-jeho-vyznam/

  Vše co tam mají na mě absolutně sedí – vidím ta čísla na hodinách, SPZ, v novinách a zkrátka úplně všude. Chtěla bych se Vás ale zeptat na to, na co jsem tam nenašla odpověď.

  Andělské číslo 2222 vidím tento měsíc neskutečně často, občas se mi stane, že se podívám na hodiny, vidím 22:22, přepnu stránku na internetu, kde je reklama s cenou 2222 korun a hned na to už zase vidím třeba 2222 shlédnutí. Takto vidím to číslo třeba 4x za minutu!

  Myslíte si, že mi ta čísla říkají ať udělám nějakou rychlou změnu? Je jich opravdu nepopsatelně dost a připadá mi že mi říkají ať se rychle hnu, ať třeba rychle zakročím. Vůbec nevím a občas jsem z toho trochu zmatená.

  Ještě dodám, že ta čísla vidím od doby, co jsem se přestěhovala na vesnici a mám v podstatě větší klid a čas na přemýšlení. Ve městě jsem ta čísla nikde a nikdy neviděla.

  Moc děkuji za Vaši odpověď.

  [Odpověď]

 12. admin napsal:

  Pro Kamila:
  Dobrý večer,
  neřekla bych, že Vám toto naznačuje nutně rychlou změnu. Dle toho co píšete, máte tento pocit jen díky tomu, že čísla vidíte tak často.
  Ukazují se tak často proto, abyste si jich skutečně všimla a začala jejich význam následovat. Dle popisů číslo dvě naznačuje, že teď je ten správný čas začít si plnit svůj sen, či nějaký cíl. Určitě má tento jev spojitost i s Vaším přestěhováním, jak píšete. Máte více času, jste více všímavá, otevřená….
  Zkuste se zamyslet, co jste kdy v životě chtěla zažít, či dokázat. Nebo je možné, že se v poslední době nad něčím rozhodujete. Prostě tento jev Vám může naznačovat, že je ten nejlepší čas začít jednat.
  Pokud ale máte pocit, že to není správné vysvětlení, tak je ještě možné, že nyní je správný čas začít se zajímat o „nadpřirozeno“, stručně řečeno  Nevím, jestli se zajímáte o tyto jevy, či o karty, astrologii apod. Pokud Vás něco z toho láká, tak i to může být znamení, že se tímto tématem máte začít více zabývat.
  Neznám detaily Vašeho života, ale snad jsem Vám tímto alespoň trošku pomohla. Třeba Vás samotnou napadne, co pro Vás čísla znamenají.
  Moc držím palce, abyste jev co nejdříve a hlavně správě pochopila a vše Vám bylo k co největšímu užitku.
  Pokud byste ještě měla jakýkoliv dotaz, či chtěla jen něco prokonzultovat, pište.
  Díky za Váš příspěvek.
  Veronika

  [Odpověď]

 13. Honza napsal:

  Dobrý den, již před nějakou dobou jsem objevil na stěně ve sklepě několik obrázků, jakoby vystoupila vlhkost ve stěně, zřetelně je vidět ve stěně pod oknem tvar lebky, zvýrazněné očnice, jakoby něco procházelo hlavou od spodní čelisti směrem nad prostor levého ucha, nad tímto je obličej ženy částečně z profilu, lebku vidí i manželka, u druhého obrázku mě tvrdí, že mám velkou představivost, ale nafotil jsem to a kolegové v práci to také vidí, v jiné části sklepa je celkem zřetelná postava s něčím na zádech a před sebou něco tlačí.
  Všichni se mě smějí, ale je to celkem zřetelné, nevím co si o tom mám myslet, obrázky nemizí, nemyslím si že mám velkou představivost, netuším kdo by mě to mohl vysvětli, dům je starý z r. 1898, historii přesnou bohužel neznám, údajně zde před válkou zemřelo dítě, ale norm, smrtí nic násilného.

  Děkuji za jakýkoliv názor Honza.

  [Odpověď]

 14. admin napsal:

  Pro Honza:
  Dobrý večer,

  předem se velice omlouvám za opožděnou odpověď a děkuji za Váš příspěvek.
  Je jasné, že většina lidí okolo se Vám směje, to je prostě klasika  Ale jsem ráda, že jste se nenechal odradit a napsal na můj web 
  Obrazy na stěnách patří opět mezi velice sporadické případy (např. jeden známý na velhartickém hřbitově).
  Většina těchto obrazů jsou opravdu jen optické klamy, či jinak vysvětlitelné jevy (vámi zmiňovaná vlhkost apod.)
  Samozřejmě vzhledem ke stáří domu je možné, že se jedná o záhadný jev. Ráda bych Vaše fotografie také viděla, mohl byste mi je prosím zaslat na mail (posmrtny.zivot@seznam.cz), či přidat na mém webu do rubriky galerie?
  Je těžké dělat závěry, aniž bych konkrétně věděla o co jde.
  Ještě jednou díky a budu se těšit na další info od Vás.
  Veronika

  [Odpověď]

  Honza Odpověď:

  dobrý den foto posílám na váš meil, tady nevím jek to nahrát :-) )

  [Odpověď]

 15. Marcela napsal:

  Dobry den, chtela jsem se zeptat na na vyznam cisla 11.11. Jelikoz se s tim setkavam uz necelym druhym rokem. Mela jsem posmrtny zazitek pri narozeni syna a od toho to vechno zacalo, zacali me i pravdepodobne meho syna navstevovat nejake nadprirozene bytosti,od malicka se me zdaji sny,ktere se pak stanou a nebo maji urcity vyznam v nich se mimochodem dobre orientuji. Pred tremi lety jsme se prestehovali a myslela jsem,ze to nadprirozeno bylo spojovano z predeslym bydlistem,ale asi ne jelikoz se me pred rokem zacali dit ty nadprirozene veci i v novem dome,jako treba ,ze jsem mela namalovane ornamenty na zadech,ktere jak se objevily tak i zmyzeli,na starem bydleni jsem byla pro zmenu jako kdyby podrapana tak samo to asi do pul hodky zmyzelo. Mam nezcetne zazitku,jako i muj syn a pritel. Nedavno jsem mela sylnou alergii na nejakou chemickou latku v kremu na oblicej, zkoncila jsem na pohotovosti. Na druhy den(jiz doma) jsem se probudila (spis jsem mela pocit,ze me nekdo probudil) a bylo jak jinak nez 11.11 dopoledne,necitila jsem tlukot srdce,vzala jsem telefon a chtela mluvit s pritelem,ale bohuzel nemohla jem mluvit,chraptila jsem jako kdybych mela anginu,pritel se vystrasil a jel domu .Ja si vzala led z mrazaku a drzela ho na srdci,bolelo me tak,ze jsem nemohla ani mluvit. Po nekolika hodinach se vse uklidnilo. Po celou dobu te alergicke reakce jsem mela pocit,ze me nekdo radi co mam delat i to ,ze jsem mela alergii na ten krem jsem se dozvedela az za tri dny po prvnim sylnem priznaku. Muzete mi prosim poradit,povedet jestli ty cisla 11.11 s tim vsim souviseli,jelikoz dnes kdyz vydim toto cislo jsem klidna,predtim,kdyz jsem ho vidivala nekolikrat denne kdekoliv byla jsem smutna,vedela jsem ,ze se neco neprijemneho stane. dekuji moc za odpoved Marcela

  [Odpověď]

 16. Marcela napsal:

  Omlouvam se za cesky pravopis,ziji dlouhodobe v USA. dekuji

  [Odpověď]

 17. Marcela napsal:

  Dekuji za odpoved.

  [Odpověď]

 18. Dana napsal:

  Dobrý den,
  dovolte mi prosím,abych se s Vámi podělila o několik příhod,které změnily můj pohled.Před třiceti osmi lety jsem se seznámila s jedním člověkem.V té době mi bylo sedmnáct let.Měla jsem pocit,jako bych se potkala s druhou polovinou své duše.Osud nám však nedopřál jít společnou cestou.Snažila jsem se zapomenout,ale to se mi do dnešního dne nepovedlo,je to silnější než já.Asi před jedenácti lety,jsem se v noci probudila a ložnice byla zalitá krásným zlatým světlem.Nejprve jsem se lekla,že hoří,ale potom jsem uviděla jeho.Stál tam v bílém obleku,byl stejně mladý jako když jsme se poznali a ta záře vycházela přímo z něho.Následující den jsem jela do práce a “něco” mi říkalo,abych se šla podívat na místo,kde jsou vyvěšená parte a našla tam i to jeho.Byl to šok.
  Před měsícem mě známí pozvali na seanci.Zúčastnila jsem se jen jako pozorovatel,protože jsem nevěřila,že je něco takového možné a považovala to tak trochu za podfuk.Zmýlila jsem se.Měli na stolku udělaný kruh z písmen a uprostřed skleničku,které se jen lehce dotýkali a ta sklenička z těch písmen tvořila slova.Nechala jsem vyvolat i svého přítele.Když se to stalo,tak jsem z toho kruhu začala cítit velice příjemnou energii.Přiblížila jsem k ní ruce a ty mi najednou úplně zrudly a začaly se potit.Nemohla jsem pochopit co se děje a on mi psal,že má své dlaně na mých.Moje dojetí a radost se nedá slovy vyjádřit.Potom mi ještě potvrdil,že když zemřel,tak se opravdu přišel na mně podívat a psal informace,které víme jen my dva.
  Ještě jsem si nechala vyvolat svého zemřelého tatínka.Kdysi jsem zvažovala prodej domku.V noci jsem se probudila,táta seděl na nočním stolku a říkal,ať to nedělám.Ráno jsem měla na zemi shozený budík a lampičku.Vím,že to zní neuvěřitelně,ale mně se to stalo a už nevěřím,ale VÍM,že smrtí život nekončí.
  Touto cestou Vás všechny zdravím a děkuji paní Veronice za to,že v tomto materiálním světě,se najde člověk,který se zabývá skutečnými hodnotami a smyslem života.

  [Odpověď]

 19. admin napsal:

  Dobrý večer,

  velice Vám děkuji za příspěvek. Je úžasné, že jste měla možnost prožít a zažít všechny příhody, které popisujete a hlavně, že Vás toto všechno dovedlo k přesvědčení, že skutečně není jen náš současný život, ale i něco víc.
  Nesmírně si vážím Vaší poslední věty, děkuji. Příspěvek jako je ten Váš, je mi obrovskou odměnou za veškerou mou snahu a hlavně důkazem, že jsou tu lidé, kteří nežijí život jen povrchním způsobem.
  Přeji Vám šťastný život a ještě spoustu dalších podobných příhod.
  Veronika

  [Odpověď]

 20. Dana napsal:

  Milá paní Veroniko,
  mnohokrát děkuji za Vaši krásnou odpověď.Jestli dovolíte,tak bych Vaším prostřednictvím ještě ráda lidem vzkázala,ať se nebojí věcí,které nejdou rozumem vysvětlit.Duše zemřelých nás určitě nemají v úmyslu strašit a není důvod je někam odvádět.Domnívám se,že chtějí jen upozornit na svou přítomnost a sdělit,že jsou stále s námi.Možná nestihly něco udělat,třeba se za něco omluvit,nebo naopak by rády slyšely slovíčko -promiň od nás.Snad každý člověk,třeba i nechtěně někomu ublížil a na nápravu není nikdy pozdě.Do této školy života jsme se přišli naučit milovat,vážit si jeden druhého a pochopit,že láska je důležitější,než majetek.Berte to prosím jen jako můj osobní názor,který nechci nikomu vnucovat,ani poučovat.
  Závěrem Vám z celého srdce přeji hodně štěstí a úspěchů v osobní životě,i ve Vaší záslužné práci.S pozdravem D.

  [Odpověď]

 21. Iveta napsal:

  Dobrý den ,před měsícem mi umřela maminka ,týden před její smrtí se mi zdál strašně živý sen .Byla jsem na zahradě s manželem a dcerou a začalo pršet,oni se šli schovat a já sbírala prádlo ze šňůry,v tom do mě uhodil blesk a já se cítila strašně lehce a bylo mě dobře ,v tom jsem jakoby z dálky slyšela hlas manžela a dcery ,v tom se přede mnou objevil muž ,měla jsem z něj strach ,mlčel nic neříkal a já jsem na něj volala že ještě ne ,že nechci umřít a v tom jsem se vzbudila .Bylo to strašný .Myslíte že to bylo znamení ,že mi někdo umře .Děkuji

  [Odpověď]

 22. gerda16 napsal:

  Můj manžel mi po několika dnech, kdy byl velice divný řekl, večer abych si k němu sedla co nejblíž.Bála jsem se co mi chce říct.Řekl mi ,před třemi dny v noci jsem viděl našeho zemřelého synka.Stál v modrém světle od pasu nahoru a okamžitě jsem věděl ,že je to on.Měl tričko a kraťasy které rád nosil.Manžel mě chtěl vzbudit,ale nešlo to.Podíval se na budíka,bylo kolem třetí hodiny v noci.Když To zmizelo ,proběhl celý byt,ale už se neobjevil.Nevím,proč se můj synek ukázal jen manželovi,neměli k sobě až tak silný vztah .Miloval ho,ale já jsem pro něj až dýchala.Tak proč se neukázal i mě.Děkuji,že jsem to pom šestnácti letech mohla někomu sdělit.Věřím že něco existuje.Teď už ano.

  [Odpověď]

 23. admin napsal:

  Pro Iveta:
  Dobrý večer,
  sny nám někdy skutečně mohou poodhalit budoucnost. Když nakouknete do snářů, tak pod pojmem blesk viděti a zvláště uhodil-li, znamená vždy výstrahu před velkou mrzutostí, křik a smutek. Trefí-li blesk do hlavy, znamená ztrátu jmění a snad i života. Takže se skutečně přikláním k tomu, že Váš sen byl lehkým ukazatelem Vaší smutné události.
  Je dobře, že jste si sen zapamatovala a spojila si souvislosti.
  Děkuji Vám za příspěvek, toto jsou jasné důkazy, že je skutečně něco mezi nebem a zemí a že i sny nám mohou často hodně napovědět.
  Přeji Vám do života hodně síly a štěstí.
  Veronika

  [Odpověď]

 24. admin napsal:

  Pro Gerda16:
  Dobrý večer,
  na dotaz proč se Váš milovaný syn neukázal právě Vám, je těžké odpovědět. Stává se to ale velice často. V tomto případě se přikláníme k teorii, že naši zemřelí se zjeví tomu, kdo je více senzitivnější, kdo lépe dokáže přijmout jeho zjevení, prostě tomu, kdo je lepší „přijímač“. Chápu, že je to pro Vás těžké a syna byste chtěla moc vidět, tady je ale důležité, že se zjevil alespoň manželovi, že o sobě dal vědět a evidentně není nešťastný. Možná Vás chtěl tímto zjevením pozdravit, sdělit Vám, že je vše v pořádku.
  Moc si vážím toho, že jste se se svým příběhem obrátila právě na mé stránky. A moc mě těší, že věříte v něco víc.
  I Vám přeji do života hodně síly a nesmutněte, je to sice těžké, ale všechny důkazy nasvědčují tomu, že naši zemřelí blízcí jsou svým způsobem stále s námi a hlavně v pořádku.
  Veronika

  [Odpověď]

 25. Angelika napsal:

  Můj příběh? Fajn vše začlo když mě bylo kolem osmy let (momentalně jsem 25 let stará)
  Jednou jsem byla sama doma, mamka byla v práci (tehda pracovala v pekarně v nočních směnách) Otce nemáme. Sestře byly dva roky. Poklidně spala a já nemohla spát. Šla jsem na WC. Ani jsem k záchodu nedošla. Kousek od WC stál nějaký stín. Nejdřív jsem se lekla. Ale náhle mě přepadl pocit klidu. Do dneška si to nedokaží vysvětlit. Ale po pár minutách kdy stín zmizel jsem šla na WC. Nějak jsem to hodila za hlavu že jsem něco takového viděla. Pul roku byl klid. Po pul roce když jsem usínala pooteřela se mi skřín. Malinko jsem sebou cukla, ale posbírala jsem odvahu a šla jsem se podívat co se děje. Když jsem otevřela skřín viděla jsem s ní ruku od krve. Podívala jsem se, lekla jsem se, a šla jsem spát. V noci jsem měla dívný sen. Už nevím co se mi zdálo, ale vím že jsem se probudila až po tom co mě někdo pohladil po tváří.
  Byly i noci kdy jsem viděla nějaký stín. kdy ke mě promlouvali hlasy. Když jsem byla naštvana tak jsem všechny neživé a přitomné okřikla ať mi daji pokoj. Bohužel musím žít s nehezkým dárem co mi byl dan do vinku. Bohužel vidim i minulost i budoucnost. Občas to má svý výhody :D :)
  A druhý dar co mám … A občas mě trošku děsí i dneska. Vidim duchy, vidím démony, vidiim vše co dotohle světa nepatří. Já “je” nemám moc v lásce a oni mě taky ne.
  Když jsem patrála v historii naši rodiny nemohla jsem nic najít dokud mi jedna “paní” nepověděla že v naší rodině hodně kolovala černá magie… Aléééé mít takovým dar má občas svý výhody :) Máte stovky přátel kteří vás nikdy neopusti :-D :)
  S pozdravem Míša

  [Odpověď]

 26. ajka napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se podělila o můj příběh. Stalo se to druhou noc po akci kde se bubnovalo a prováděl se očistný rituál. Probudily mně kroky, jakoby bosou nohou po podlaze a jako by se mne někdo dotknul na zádech. Myslela jsem si, že je to manžel, ale ten spal vedle mne. Vzápětí mnou projely silné vibrace a slyšela jsem intenzivní ostrý zvuk jakoby cirkulárky a u ucha pocit, jako kdyby třepot ptačích křídel, to vše provázel chlad po těle a celé to trvalo asi dvě vteřiny. Ve stejném okamžiku, kdy jsem se probudila, tak se vzbudila i má dcera. Bylo to opravdu intenzivní a měla jsem následně silný pocit strachu. Nevím, co si o tom myslet, nikdy se mi nic podobného nestalo. Děkuji za jakoukoliv radu.

  [Odpověď]

 27. admin napsal:

  Pro ajka:
  Dobrý večer,
  nebudu nic zastírat, ve Vašem případě si nevím moc rady  Je to určitě zajímavý zážitek a samozřejmě mne napadá, že akcí, které jste se účastnila, jste se mohla stát otevřenější vůči nadpřirozeným jevům.
  Kroky a doteky odpovídají zážitkům s duchy, co si ale neumím vysvětlit, je ten ostrý zvuk a třepot ptačích křídel. Je to zajímavé. Samozřejmě opět musím připomenout, že náš mozek v době usínání a spánku někdy umí vytvořit neuvěřitelné iluze. A je i možné, že Vaše mysl byla ještě stále ovlivněná zážitkem z akce.
  Je zde ale pořád možnost, že jste zažila opravdu cosi nadpřirozeného a strach je u těchto stavů samozřejmostí. Vystraší nás jakékoliv nevysvětlitelné jevy a vůbec když se dějí v noci.
  Uvidíte, zda se Vám ještě něco podobného přihodí, zatím bych z toho ale neměla žádné obavy a rozhodně se tím nenechte nějak ovlivnit.
  Budu moc ráda, když mne budete informovat, zda se ještě něco podobného bude opakovat a samozřejmě budu i ráda, když Váš příspěvek okomentuje někdo ze čtenářů a nabídne jiné, zajímavé vysvětlení.
  Děkuji za Váš příspěvek a přeji klidné spaní.
  Veronika

  [Odpověď]

 28. admin napsal:

  Pro Angelika:
  Dobrý večer,
  reaguji velice opožděně, ale Váš příspěvek mi nějak úplně proklouzl. Z toho co píšete, je jasné, že je těžké s tímto darem žít. Chci se zeptat, nepřemýšlela jste, že byste s Vašimi schopnostmi mohla pomáhat ostatním? Pracovat s nimi ku prospěchu jiným?
  Je to opravdu hodně zajímavé, a pokud skutečně máte takovéto schopnosti, asi by byla škoda nechat si je jen pro sebe 
  Hlavně vše udržet na té správné rovině a nenechat se stáhnout na temnější stranu, vůbec když píšete, že se ve Vaší rodině vyskytovala černá magie.
  Budu ráda, když mi o Vašich schopnostech ještě něco napíšete.
  Veronika

  [Odpověď]

 29. Angie napsal:

  Dobrý den,
  již dlouhou dobu (vnímám to tak od 11 let) vnímám různé divné věci. Můj přítel tomu nevěřil, dokud jsem nebyla u něj doma, sama. Sprchovala jsem se a najednou jsem kolem sebe viděla proběhnout světelnou kouli. Zeptala jsem se, jestli jeho pes trávil hodně času v koupelně, on řekl že ano. Popsala jsem mu svou příhodu a on mi řekl, že v koupelně jeho pes zemřel. Od té doby už to nepovažuje za absurdní.
  Jako první větší příhodu si pamatuji, když měla moje babička rakovinu a já jsem se jednoho rána ve škole rozbrečela. Paní učitelka mě vyvedla na chodbu a zeptala se, co se děje, řekla jsem, že je moje babička nemocná a já se bojím, že zemře. Ten den moje babička umřela. Můj dědeček žil sám, velmi se mu stýskalo a v domě kde žil také po nějaké době umřel. Z domu se přestavěly dva byty, v tom dolním teď bydlím já. Můj dědeček zemřel údajně v kuchyni, v místnosti, kde máme s přítelem ložnici. Kromě toho, že máme někdy pocit, že z odrazu v zrcadle na nás nekoukáme my (pocit jakoby jste se nepoznávali) nebo že je s námi někdo v místnosti se nám stala velmi divná věc. Ze sklepa jsme si přinesli skříňku, bar, který byl u dědy v ložnici a dali si ji do kuchyně. Já byla v koupelně a přítel u počítače a najednou rána, jakoby praskla žárovka….ale nikde nic. Přítel koukal dost vystrašeně a řekl, že viděl jako by u kuchyňské linky projel velký blesk. Hodně nás to tenkrát vyděsilo, od té doby se nic tak zásadního nestalo. Co to může být? Nevím jak si to vysvětlit (mimochodem z našeho domu jsme duchy nechali odvést a měl by být čistý, stejně tak jsem si nechala uzavřít tu zónu, která vnímá jiné duše…připadá mi, že to moc nefunguje)
  Děkuji za odpověď.

  [Odpověď]

 30. admin napsal:

  Pro Angie:
  Dobrý večer,
  je možné, že ve Vašem bytě se stále vyskytuje energie Vašeho dědečka, proto ty jevy spojené s předměty a samotnou budovou. Chci se zeptat, zda vy sama necítíte, o co by se mohlo jednat? Máte evidentně zajímavý dar a i v tomto případě byste jej mohla použít.
  Je to určitě zajímavé, ale bohužel takto nedokážu říci, o co konkrétně by se mohlo jednat. Přikláněla bych se ale k výše uvedené domněnce.
  To že jste si nechala odvést duchy a uzavřít zónu, nemusí opravdu fungovat. Jednak jde o to, kdo tento úkon provádí, zda skutečně má tu schopnost toto „zařídit“ a určitým kanálem pro tyto jevy můžete být i vy samotná.
  Jestli Vám vyskytující se jevy vadí, zkuste sama udělat jednoduchý rituál, kdy všem energiím a entitám přikážete opustit Váš domov, Vaše území. Jak už jsem psala kolikrát předtím, je potřeba ukázat, kdo je ve svém obydlí „pánem“ a že o nezvané hosty nemáte zájem.
  Určitě budu ráda, když mě budete informovat, jak Váš případ pokračuje.
  Přeji klidnější bydlení :-)
  Veronika

  [Odpověď]

 31. Kate napsal:

  Je mi dvacet let a nyní žiju v Německu, ale narodila jsem se v ČR v jedné vesnici. Prožila jsem celý život v jednom domě, který spolu s dědou postavil můj otec. Když mi bylo 17 let, moje rodiče se odstěhovali do zahraničí a já tam zůstala žít s přítelem a pár kamarády. Bezpochyby se v tom domě dělo něco zvláštního. Mě osobně se dělo spoustu nepochopitelných věcí, ale mám pocit, že ‘to’ bylo připoutané jen ke mě. Všichni kdo v tom domě spali, mívali spánkovou paralýzu a s tím i halucinace. Mě se to dělo i několikrát do týdne. Mimo to se v domě často ztrácely věci, z ničeho nic. V jeden letní den jsem byla ve své ložnici a o místnost vedle štěkal můj pes, vykoukla jsem co se děje, štěkal do prázdna a když jsem se zvedla a chtěla psa uklidnit, dveře předemnou práskly takovou silou že jsem upadla na zem. Dvakrát se mi také stalo, že když jsem se sprchovala cítila jsem, jak mi někdo položil ledovou ruku na rameno. Žárovky v tom domě praskaly jak o život, ikdyž byla nová, někdy i několikrát za den. Kdykoliv jsem v domě zůstala sama, naprosto pokaždé jsem cítila něčí přítomnost, prostě jsem věděla, že nejsem sama, zvláštní ale je, že jsem to cítila jen já. Nebyla jsem vyděšená, ale pak se mi stalo něco, co už opravdu nedokážu racionálně vysvětlit. Seděla jsem na pohovce a hladila kočku. Měla jsem na stole mobil a hrneček od kávy. Přísahám na vlastní smrt, že hrneček se začal otáčet na spodní hraně. Tehdy už jsem vyděšená byla, protože nikdy předtím se přímo předemnou věci nepohybovaly. Jenže pak mi zničeho nic spadnul ten mobil několik metrů od stolu. Spíše to vypadalo jakoby ho někdo ”sešoup” ze stolu ale opravdu silou nebo rychlostí až se mi rozbil display. Málo kdo mi věří, ale já vím co se mi dělo celé ty tři roky. Nedokážu si vysvětlit kdo, nebo co to způsoboval a nevím jak to zjistit. Nepodařilo se mi ani zjistit co bylo kdysi na tom pozemku. A také by mě zajímalo proč je to spojené jen semnou, co to ode mě chtělo. Tohle vše je pouhý zlomek všech zvláštností, které jsem zažila.

  [Odpověď]

 32. admin napsal:

  Pro Kate:
  Dobrý večer,
  hodně zajímavé, hned na začátku se Vás chci poptat, zda se Vám dějí podobné věci i nyní, kdy jste již úplně někde jinde? Zda se jevy vázaly pouze k místu, kde jste žila, nebo je to spojené s Vaší osobou. Takto těžko říci jakého původu jevy byly, je možné, že jste citlivější a „někdo“ na sebe chtěl upozornit, třeba i někdo z Vašich známých zemřelých. Nebo jak jste zmínila, je možné, že jevy měly spojitost s pozemkem, na kterém dům stojí.
  Chápu, že Vám tyto zážitky málokdo věří, věřte ale, že já věřím určitě. Je to náhoda, ale úplně stejný zážitek s mobilním telefonem jsem měla i já, tedy konkrétně můj manžel s mým telefonem. Opravdu se někdy dějí věci, které jsou naprosto mimo naše chápání.
  Díky za Váš příspěvek.
  Veronika

  [Odpověď]

  Kate Odpověď:

  @admin, Nyní se mi nic tak extrémního neděje. Jen často mívám stejný pocit, že mě někdo pozoruje a sem tam slýchám zvuky v domě když jsem sama. Přesto mě zajímá jestli ta rodina co tam teď bydlí, cítí něco podobného nebo jestli se něco takového děje i jim. To už bohužel nezjistím. Díky za odpověď:)

  [Odpověď]

 33. Aneta napsal:

  Dobrý den ,můžu se zeptat .Nikdy jsem nic paranormálního nezažila,ale nebojím se smrti takové spíše mě dost děsí že po smrti nic nebude ! už jsem snad pročetla celý internet a dočetla jsem se spoustu věcí také o klinické smrti,ale jak můžeme vedět ,že si to celé nevytváří mozek.Ani na 100% nevíme jestli máme nějakou duši .Co když to je cyklus narodíme se a zemřeme .Před narozením také nic nebylo.
  Doufám,že mi dáte nějakou odpoved :) předem děkuji za odpoved :)

  [Odpověď]

 34. admin napsal:

  Pro Aneta:
  Dobrý večer,
  řekla bych, že toto je přímo filozofická otázka :-) Na tuto otázku by se dalo debatovat hodiny a hodiny :-)
  Já se zcela logicky přikláním k názoru, že to vše není tak „jednoduché“. Že tu nejsme jen ten jeden náš život. Že nejsme jen „prázdné schránky“, ale nosíme si v sobě jakousi duši a že něco jako posmrtný život existuje. A z čeho tak soudím? Mluví za mě má dlouholetá praxe. Je opravdu spousta lidí, kteří cosi zažili, prožili a i já sama mám pár zážitků a materiálů, které nasvědčují životě po smrti (EVP, video nahrávky, osobní zážitky). A krom toho máme i dochované historické materiály, ze kterých je evidentní, že smrtí nic nekončí, vezměte si třeba staré Egypťany, nebo u nás opomíjené období spiritismu.

  A před narozením přeci také něco je. Co malé děti, které si pamatují své minulé životy? Děti, které vypráví, že než se narodily, tak kdesi čekaly na své znovuzrození? Dokonce se stává, že vypráví o tom, jak si vybírají komu a kdy se narodí. A co třeba karma? A nevysvětlitelné strachy, fobie, déjà vu, zvláštní pocit spřízněnosti s neznámými lidmi (a teď nemyslím jen mezi mužem a ženou :-) )? Věřím, že se naše duše v pozemském životě vyskytují opakovaně.

  Ano, je možné, že třeba 99% všeho je jen práce našich mozků, fyzikálních jevů, souhra náhod, ale pořád je tam to 1%, které opravdu logicky vysvětlit nejde.

  Těžko se to takto popisuje, ale myslím, že zde mohu s klidnou myslí napsat, že již nepochybuji o existenci duše, o posmrtném životě a o nadpřirozených jevech.

  Snad jsem Vám dala alespoň trošku uspokojivou odpověď, i když tedy značně opožděnou, za což se opět velice omlouvám.

  Veronika

  [Odpověď]

 35. jana napsal:

  Asi před 10ti lety se mi stal zvláštní zážitek,který si neumím vysvětlit. Od mala jsem se bála duchů ikdyž se mi nic nikdy nestalo.až před těmi 10ti lety. Seděla jsem asi kolem jedné ráno na posteli a luštila křižovku a najednou z ničeho nic mě ovládla panika,začala mi být hrozná zima a cítila jsem,že v levém rohu u stropu něco je a dívá se to přímo na mě i když tam nic nebylo. Utekla jsem tehdy z pokoje do kuchyně se trochu uklidnit. Strach přešel,ale pro pocit abych nebyla sama jsem si sebou vzala do pokoje psa co spal vedle v ložnici s rodiči. V pokoji bylo zase teplo a pes okamžitě zaujal spací pozici na posteli. Tak jsem byla už klidná a brala jsem to tak,že se nic nestalo a já se bála naprosto zbytečně. Jenže asi za 20 minut jsem to cítila znova a zase ten pocit jak se na mě z rohu stropu sněco dívá a v tom se pes posadil na postel a začal přímo na to místo zuřivě vrčet.sebrala jsem psa a utekla z pokoje. Spala jsem tu noc v obýváku a od té doby se mi nic podobného nestalo. Bylo mi tehdy asi 23,takže už žádné malé dítě co má bujnou fantazii. Naši mi to samozřejmě nevěřili,tak jsem to nikde nevyprávěla dále. Dodnes nevím co to bylo ani co to po mně chtělo. Nevíte zda někdo nemá podobné zkušenosti? Nikdo v té době ani nezemřel. Jen by mě zajímalo,zda to mohl být nějaký duch nebo jen moje představa…ale když to cítil i můj pejsek,tak asi něco v té místnosti s námi bylo

  [Odpověď]

 36. admin napsal:

  Pro Jana:
  Dobrý den,
  tyto zkušenosti má dost lidí, jen je problém, že se takovéto jevy těžko identifikují.
  Jedná se o jev, který se projevil pouze jednou, nečekaně a evidentně jej není ani k čemu přiřadit, těžko říci o co se tenkrát mohlo jednat.
  Každopádně je velice pravděpodobné, že se Vám skutečně cosi nadpřirozeného událo, obzvlášť když jev vnímal i Váš pejsek.
  V tomto případě bohužel není žádná uspokojivá odpověď, berte to tak, že jste zažila něco nevysvětlitelného a je dobře, že Vás tento jev nepronásleduje dál.
  Děkuji za Váš příspěvek.
  Veronika

  [Odpověď]

 37. Jana napsal:

  Dobrý den,

  před měsícem mi náhle zemřela maminka, našel jí ráno tatínek, když dlouho nevstávala, tak se šel podívat a nalezl jí bez známek života i přes okamžitou resuscitaci už jí nebylo pomoci. Před několika lety překonala léčbu rakoviny a teď byla relativně v pořádku. Výsledky měla dobré. Je to pro mě moc těžké se s tím vyrovnat jelikož jsem nyní v 6. měsíci rizikového těhotenství a vím, že se musím kvůli miminku držet v psychické pohodě. Čtrnáct dní po maminky úmrtí se mi zdál hodně živý sen. Byla jsem jako náctiletá a přišla jsem k rodičům před dům, kde byla pošťačka a přinesla nějaký dopis, který jsem jí platila, ale chybělo mi 10,- Kč tak jsem jí řekla, že skočím nahoru a přinesu jí je. Vešla jsem do bytu rodičů a v kuchyni vidím jak stojí maminka, byla mladá, veselá, zdravá, klidná a usměvavá. Nejdřív jsem se zarazila, ale pak povídám: Mami, co tu děláš? Mám Tě hrozně moc ráda a objali jsme se a ona povídá. Já Tě mám také moc ráda. V tom objetí jsem cítila jako když se se mnou loučí. Pak jsem se jí zeptala jestli nás ze shora vidí a ona řekla, že zatím ne, ale možná až časem. Řekla jsem jí, že před domem čeká pošťačka a že jí musím donést peníze a zeptala se maminky zda tu ještě bude až se vrátím a ona řekla, ne to už tu nebudu. Cítila jsem smutek a zároveň i klid a věděla jsem, že musím odejít, když jsem se vrátila tak už tam maminka opravdu nebyla. Pak jsem se vzbudila, ten sen byl opravdu hodně reálný, dodnes ho zřetelně vidím, když si na něj vzpomenu a cítím i ty pocity co jsem měla ve snu. Myslíte si, že se mohla se mnou přijít maminka opravdu rozloučit? Nebo to vše bylo jen výplod mozku? Dnes po měsíci od její smrti se mi zdál zase živý sen. Volal mi tatínek, že je v nemocnici, abych přišla. Tak jsem za ním šla hned ráno. Ležel na jipce, sestra mi otevřela a ukázala jak mám provést dezinfekci a pak jsem vstoupila do pokoje, kde ležel táta a nějaký pán. Táta spal, ale jak jsem pozdravila, tak začal pomalu otevírat oči a měl radost, že mě vidí. Říkal, že skolaboval, něco mluvil o ledvinách a že dřív než za měsíc domů nepůjde a že si alespoň poleží na pořádné posteli než zemře. Byla jsem z toho zkoprnělá a najednou vidím, jak vedle něho leží maminka, byla zase mladá, klidná a usměvavá a ve mě se také rozlil pocit klidu z toho, že tam táta není sám a mamka na něj dohlíží. Pak přišel doktor a dával tátovi a mě různé otázky. Na některé jsem nevěděla co říct, tak odpověď řekla maminka, ale nikdo jí neslyšel jen já, tak jsem to po ní zopakovala. Pak přišla sestra, že musí tátovi provést očistu a dát mu bažanta, tak jsme všichni museli odejít, ještě jsem se otočila a mamka už vedle něj neležela. Pak sen skončil. Může tento sen také něco znamenat? Nemůže to být nějaké znamení, že se tátovi přitíží? Nebo je to jen moje fantazie a nepřekonaný smutek ze ztráty milované osoby?
  Děkuji za Váš názor a omlouvám se, že je příspěvek tak dlouhý.
  Jana

  [Odpověď]

 38. Jana napsal:

  Omluvám se, ještě jsem chtěla doplnit něco k mému příspěvku výše a to k tomu druhému snu o tátovi v nemocnici. Ještě než se objevila maminka, tak jsem si k tátovi sedla a chytila ho za ruku, která byla najednou mnohem mladší. Hladila jsem ho po ruce a on najednou začal pomalu zavírat oči jakoby umíral. Vylekala jsem se, ale sestra mi řekla, ho ovlivňují silné léky, které mu dávají a že jen usíná. Pak jsem viděla maminku, jak jsem již psala.
  Ještě mě napadlo i to, jestli si nechce maminka pro tatínka přijít, ale to je asi blbost, možná už mi z toho v hlava blbne.
  Děkuji.

  Jana

  [Odpověď]

 39. admin napsal:

  Pro Jana:
  Dobrý večer,
  rozhodně se neomlouvejte, že jste napsala dlouhý příspěvek. Je moc dobře, že vypíšete vše, co potřebujete.
  Nejdříve Vám samozřejmě přeji co nejvíce sil k překonání této situace. Smrt nejbližších se téměř vždy jeví jako nepřekonatelná, ale nesmíme zapomínat, že smrt patří k životu a hlavně věřím, že se naši blízcí zemřelí mají dobře a jsou schopni na nás dohlížet.
  A nyní k Vašim snům. První sen se mi opravdu jeví jako rozloučení. Už jen to, že Vaše maminka v něm byla mladá a veselá. Spousta lidí uvádí, že když dojde ke kontaktu s jejich zemřelými, vypadají mladší a šťastní. Smrt Vaši maminky dle všeho byla nečekaná, i to nahrává tomu, že se s Vámi přišla rozloučit a hlavně ukázat, že je jí fajn.
  U druhého snu již trošku váhám. Zde se spíše přikláním k práci psychiky. Nepopírám, že neznám případy, kdy přicházela znamení a opravdu v brzké době přišlo úmrtí i dalšího člena rodiny, ale tady mi ten sen přijde až příliš konkrétní. Nad vším přemýšlíte, truchlíte a zcela jistě v sobě máte i strach z toho, aby Vám neodešel i tatínek. To by mohlo vyvolat ten sen. Ale s určitostí to tvrdit nemohu. Zde ukáže až čas.
  Každopádně vy teď musíte myslet co nejpozitivněji. Zapomeňte na druhý sen a ten první přijměte jako úžasnou příležitost se rozloučit s maminkou a ujistit se, že se má dobře.
  Ve Vašem případě se potvrzuje velice časté pravidlo, že příchodem nového života musí jiný skončit.
  Soustřeďte se na miminko a snažte se celou situaci přijmout co nejlépe. Určitě si teď tak trošku říkáte, že se mi to lehce píše, ale bohužel nijak jinak Vám v tomto nemohu odlehčit, i když bych tak moc ráda. Držte se.
  Veronika

  [Odpověď]

  Jana Odpověď:

  Děkuji za Váš názor se kterým souhlasím, cítím to podobně.
  Se svými sny jsem se svěřila své sestře a ta mi říkala, že se jí
  o mamce také občas zdá a vždy je mladá, zdravá. Naposled se jí
  zdálo, že přišla k rodičům na zahradu kde táta něco dělal a najednou
  se tam objevila mamka zase mladá a povídá jí: Je to těžké viď?
  (myslela asi se smířit s její smrtí) Ale to si zvykneš, neboj.
  Mě se dnes mamka také na chvíli promítla do snu. Byla jsem s někým
  v obchodě s oblečením a ten mi najednou povídá: Podívej a ukázal
  směrem kde šly dvě ženy a jedna z nich byla mamka zase mladá a zdravá. Rozběhla jsem
  se k ní s takovou radostí a pevně jí objala a řekla jí: mami tys to
  všechno překonala a neumřela si? A ona: ne neumřela jsem
  a krásně se usmívala. Takhle šťastnou a veselou jsem jí snad nikdy
  neviděla. Měla jsem velikou radost a nejradši bych aby ta chvilička
  nikdy neskončila, byl to tak příjemný pocit, který ani nelze popsat, jenže
  jsem cítila, že mě něco táhne zpátky a musím už jít, pak jsem
  se vzbudila a cítila se smutná a zklamaná, že je to krásné už pryč.
  Ale ať už je to jakkoliv, buď opravdu setkání nebo jen má fantazie,
  jsem za ty sny ráda, protože mi vždycky dodají trochu sil a energie
  to vše zvládat a překonat a pokaždé v nich převládá pocit radosti z toho,
  že na nás dohlíží.
  Děkuji, že jsem se zde mohla vypovídat a přeji všem krásný den.
  Jana

  [Odpověď]

 40. helena napsal:

  Chtěla bych se podělit o svůj zážitek na těchto stránkách, který se týká mé “zkušenosti” s jiným, nebo Oným světem-jedná se jen o mé vlastní pocity, ale zato intenzívní, že o nich nebylo pochyb)
  Vše začalo “nevinným” pročítáním duchařských příběhů, v různých časopisech typu Enigma atd., až se mě jednou po přečtení jednoho časopisu-když už jsem četla cca 5:-) článek za sebou a vážně myslela na to, že na tom všem musí asi něco být) zmocnil se mě najednou úplně reálný pocit, že se jedná o pravdivé příběhy a ty lidi a duchové jsou prostě skuteční a onen život existuje na 100%. Vše trvalo cca půl min., po této chvíli jsem se od tohoto světa jakoby odvrátila a pomyslela na své vlastní denní aktivity-a řekla si -no a co, mě to snad nezajímá.. a v té chvíli, nebo v tom momentu, všechen ten “duchařský” pocit ze mě spadl a zůstala jen neobyčejná beznaděj-něco v tom smyslu, že jsem zklamala sama sebe, svojí jsoucnost a to nejdůležitější v životě co jsem měla a 2. příležitost vrátit se do tohoto stavu už bohužel nedostanu-a pocit nekonečné samoty, smutku a studu-jak hluboko jsem klesla a že už pro tento ani jiný svět už bohužel nic neznamenám-jako by skončil tím můj život zcela-jak tady na zemi tak i někde jinde… Píši svůj příspěvek dost zmateně, ale bohužel vybavit si přímo ten pocit v tuto chvíli již NEDOVEDU. Tato událost je nedávná-cca 1/4 roku, ale ještě mám jeden vjem), tak před 10lety-kdy jsem si na krk pověsila nalezený stříbrný křížek a ráno jsem se s ním po spaní probudila a jako bych nahlédla sama do sebe a zahlédla tam něco čeho jsem se hodně “vyděsila” něco -ne přímo zjev, nebo podobu, ale něco prostě nějakou sílu nebo jak to říct, hodně strašnou a zlou černou duši, snad i “nebezpečnou pro ostatní lidi”-když to takhle píši-něco čeho jsem se sama prostě lekla a musela se k tomu nějakou dobu vracet.. ráda bych našla pro to vysvětlení, pokud se někdo nebojí napsat..)děkuji za všechny příspěvky, doufám, že nejsem zatracená:-) děkuji, hezký den

  [Odpověď]

 41. admin napsal:

  Pro Helena:
  Dobrý den,
  rozhodně si nemyslím, že by jste byla zatracená :-) Na Váš první zážitek bych se moc neupínala, člověk má někdy takovéto citové pohnutky. Ale netrvají dlouho, většinou vůbec nic neznamenají a třeba už nyní to vidíte jinak, a když se znovu začtete do podobných článků jako předtím, tak ten pocit zklamání, smutku a studu je pryč.
  Druhý zážitek je zajímavý. Je známo, že na předměty se mohou Vázat kletby, otisky života jejich vlastníků apod. Je tedy možné, že řetízek měl v sobě otisk čehosi, nebo kohosi zlého a vy jste díky tomu, že jste jej nosila, měla možnost na tento otisk nahlédnout. Pokud jste z toho měla opravdu špatný pocit a dokonce takový, že Vás samotnou by to mohlo ovlivnit, řetízek nenoste, nebo se ho rovnou zbavte.
  Jen o sobě nepochybujte, někdy se prostě dějí věci, které jsou podivné, a ne vždy jim rozumíme.
  Veronika

  [Odpověď]

 42. Samantha napsal:

  Ahoj, mohla byste mě obrátit na někoho, prosím, kdo by mě mohl spojit s mým zemřelým mužem? Je to pro mě velmi důležité… děkuju

  [Odpověď]

 43. Dana napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se s vámi podělila o jeden zážitek.V roce 1979 jsem se seznámila se svým budoucím manželem a otěhotněla.Už v prvních dnech jsem to věděla a byla si tím naprosto jistá.Šla jsem tedy k lékaři a oznámila mu to.Ten se mi vysmál a řekl,ať přijdu až za měsíc.Měsíc uplynul a měla jsem se dostavit na kontrolu.Bydlela jsem na vesnici,autobus jezdil jen zřídka a auto jsem ještě neměla.Byl hezký letní den a do městečka jen asi sedm kilometrů,tak jsem šla pěšky.Cestou jsem jen o vlásek unikla znásilnění.Předjel mě muž na motorce a za zatáčkou zastavil a zaútočil.Dala jsem se na útěk.ale nemohla jsem pořádně popadnout dech.Uprostřed hrudi jsem cítila silné pálení a bolest.Prosila jsem Boha o pomoc,bála jsem se nejen o sebe,ale především o dítě.Poslal mi ji velmi rychle.Právě jelo auto,řidič zastavil a ten muž skočil na motorku a snažil se ujet.Měl smůlu,v další vesnici zajel do slepé ulice,tam jsme ho dohnali a zavolali tehdejší VB.Nijak se nebránil,věděl,že známe jeho SPZ.Příslušníci mi řekli,že jsem měla velké štěstí,protože už v minulosti byl za znásilnění souzen.O jeho další osud jsem se už nezajímala,soustředila jsem se jen na miminko.
  Za osm měsíců se náš syn narodil a krátce na to,jsem si všimla,že se mu propadá hrudník a to přesně v tom samém místě,kde jsem já tehdy cítila tu silnou bolest.V jeho deseti letech jsem na doporučení lékařů souhlasila s operací.Ta se sice úspěšně podařila,ale nic nezměnila,vše se vrátilo do původního stavu.Jsem přesvědčená,že má v podvědomí uložený ten stres,který jsem prožila v jeho prenatálním vývoji.Proto taky věřím,že lidská duše žije ještě před narozením a bude dál žít i po smrti.
  Určitě by mi to nějaký chytrý pan doktor dokázal vysvětlit vědeckými argumenty,ale nedokázal by mě přesvědčit,že se mýlím.
  Děkuji za čtení a přeji vám všem krásné jaro.

  [Odpověď]

 44. admin napsal:

  Pro Dana:
  Dobrý večer,
  moc Vám děkuji za Váš příspěvek. Velice zajímavé a moc krásně a výstižně napsaný závěr. Souhlasím s Vámi.
  Veronika

  [Odpověď]

 45. Joaa napsal:

  Ahoj, zajimaji me paranormalni jevy, posmrtny zivot, astralni cestovani a podobne. Rad bych nasel nekoho, kdo si o techle vecech chce popovidat. Idealne nazivo v Praze. Kdyz tak piste na mail Joaa zavinac email tecka cz

  [Odpověď]

 46. Pipi napsal:

  Dobrý den, mám takové zvláštní zážitky. Poprvé jsem si to víc uvědomila, když jsme museli nechat uspat naší fenku. Vezli jsme jí z veteriny pryč a já na ní měla ruku. Asi po 10 minutách jizdy mě začala dlaň brnět..šimrat..nevím jak to popsat, Stupńovalo se to pár minut a pak to odeznělo, aniž bych rukou pohnula. Nebylo to jako přeležená ruka..jen dlaň mi mraverčila takovým hodně zvláštním způsobem. Nějak jsem to vypustila, ale dnes jsem našla na zahradě s odstupem pár hodin dvě myšky, které pocuchala kočka. První jsem vzala domů ( jo patřím mezi ty magory co zachrańujou) ale po pár hodinách zemřela. Vzala jsem jí na zahradu zakopat a jak jsem jí nesla v dlani a stalo se to zase. To už mi přišlo zvláštní a odpoledne tam byla druhá myška a vše se opakovalo. Tak jsem blázen? nebo co je to..googlim a nic nenacházím. Je to energie která se uvolňuje z těla po smrti? Je to opravdu hodně intenzivní šimravé mravenčení a jakmile jsem ji dala na zem, vše ustalo. Prosím je tu někdo kdo by mi to mohl nějak logicky vysvětlit? Já fakt nevím koho se na tohle zeptat aby si nemyslel že mám v hlavě cvrčka. Nestává se často, že jsem v kontaktu s bytostí která zemřela, ale děje se mi potom tohle. Po dnešku už to vím bezpečně a není to náhoda nebo jen pocit. Help a díky

  [Odpověď]

 47. Lenka napsal:

  Dobry den,

  chtela bych vas moc poprosit o radu a vysvetleni toho, co jsem pred lety videla. Zazila jsem dve situace, ze kterych mrazi a ja bych moc prosila o radu a vysvetleni, co by to mohlo byt.

  Kdyz mi bylo 18 let, kamaradka Sarka ze tridy na Obchodni akademii mela havarii v aute a umrela. Pul roku pote se stalo neco neskutecneho. Lezela jsem odpoledne doma v obyvaku na gauci a byla v polospanku. Mela jsem uplne zivy sen. Byla jsem v nejakem byte s plno lidmi, a najednou jsem videla Sarku z te mistnosti odchazet. Volala jsem na ni doslova: “Sarko, kam jdes? ” a ona mi odpovedela: “Ja se vratim.”, Znovu jsem na ni zavolala: “Co?” a ona opakovala: “Ja se vratim.” Zvlastni bylo, ze ja jsem pri mluveni otvirala pusu a ona vubec nemluvila, jako by mi odpovidala telepaticky. V tu chvili jsem se probudila a prudce jsem se posadila, byla jsem v soku a primo pred sebou jsem v obyvaku videla obrovsky modry tyrkysovy oblak. Byl ode me asi dva metry. A pak zmizel. Asi jsem spravne pochopila, ze mi Sarka prisla rici, ze se vrati na tento svet….Ale proc mne? Nebyla jsem jeji uplne nejlepsi kamaradka. Melo to snad znamenat, ze se vrati v podobe nekoho, kdo mi bude blizky? a proc ten modry oblak? Byla to jeji aura? Ale jak by to mohla byt jeji aura po pul roce po jeji smrti. Prosim, nevite, co jsem to vlastne videla?

  A druha situace se stala pred 15 lety v Belgii. Jela jsem tam za brigadou a ubytovana jsem byla ve starem dome, kde se udajne neco kdysi stalo. Bylo nam jen receno, ze dum kdysi vyhorel a ze hodne lidi prislo o zivot, ale nic jsem o tom bliz na internetu nenasla….Tam se mi staly dve situace – jednu videla i moje kamaradka. Byl vecer asi kolem devate hodiny, byly jsme obe v obyvaku, kde na stole lezelo umyte nadobi, nechavaly jsme jej okapat. Z niceho nic se jeden talir pomalicku zvedl a pomalicku letel obloukem k zemi. Kamaradka jej pote chtela zvednout, ale chvili s nim neslo hnout. A druha situace se mi stala opet vecer, lezela jsem v posteli a opet jsem mela jen jakysi polospanek, najednou jsem zacala citit brneni v tele od podbrisku, jakoby lochtani az brneni a zacalo mi to jit od podbrisku smerem nahoru az do rukou….V tom polospanku jsem si rekla, ze to neni normalni a prudce jsem vstala a na me posteli – presne v miste, odkud brneni slo – u meho bricha – sedela cerna silueta. Chtela jsem kricet, ale neslo vydat ani hlasku. Prosim vas o radu, co to bylo a co ode me “to” chtelo? Po chvili silueta zmizela.

  Pred rokem jsme nechaly uspat naseho pejska u nas v obyvaku, moc jsme ji milovaly s mamkou. Jelikoz ziji v cizine, kdyz jsem v Cechach, jsem vzdy u mamky. Od te doby se sama zapina televize a vcera se poprve sama vypla. Ale muze to byt jen neco v elektrice. Take jsem ja i ona mely obe pocit v noci, jako bychom ji slysela tapkat po linu, jako k nam do pokoje vzdy chodila. Jednou jsem citila, ze prisla, natahla jsem ruku a chtela jsem ji pohladit v polospanku, uplne automaticky. Otevrela jsem oci, ale nic tam nebylo.

  Moc prosim, budu nesmirne rada, kdyz byste mi odpovedeli a vyjadrili se k memu dopisu. Cele roky mi to lezi v hlave a porad se ptam, co a proc jsem to vlastne videla.

  Moc dekuji,

  [Odpověď]

 48. Angel numbers napsal:

  Po smrti mojí babičky všude vídám číslo 1111 nebo 11:11 :( Na hodinách..všude :(

  [Odpověď]

Leave a Reply

You must enable javascript to see captcha here!
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math (so we know that you are a human) :-)

What is 3 + 13 ?
Please leave these two fields as-is: