RSS

Úvod

.: Vítáme vás :.

Společnost pro výzkum paranormálních jevů, z.s.
IČ: 02227088

Mezi naše hlavní cíle patří:
- objevování, studování, dokumentování a objasňování nevysvětlitelných úkazů
- shromažďování, uchovávání a využívání získaných poznatků ve prospěch společnosti
- sledování, studování, dokumentování a objasňování zvláštních schopností osob, s možností jejich využití ve prospěch společnosti
- pečování o rozvoj technického vybavení a prostředků pro výzkum paranormálních jevů
- spolupráce s jinými, podobně zaměřenými organizacemi

Doufám, že se nám bude dařit na maximum plnit všechny vytyčené cíle a že touto cestou v tomto oboru dosáhneme co nejvíce úspěchů a přínosů.

Úvod

Vítáme Vás na stránkách o posmrtném životě. Budu ráda, když touto cestou najdu pár příznivců, kteří se budou chtít podělit o své názory, zážitky, budou se chtít podílet na těchto stránkách, nebo prostě jen ty, kteří mají zájem se něco zajímavého dozvědět. TECHNICKÁ POZNÁMKA: pokud Vám stránky nefungují jak mají, především v prohlížeči Internet Explorer (hlášení: Na stránce se vyskytla chyba), používejte prosím jako prohlížeč Mozillu Firefox.

Každý podléhá myšlence na smrt, není člověk který by na ni zapomněl, čeká na každého bez vyjímky. Ale jen málokdo na smrt nenahlíží jako na definitivní konec všeho. Tyto stránky mají posloužit jako malý náhled do historie spiritismu, jako vysvětlení pojmů, omylů, důkazů, prostě všeho co se týká smrti a posmrtného života. Rozhodně nemají vyvolat pocit vnucování jakéhosi názoru, je to jen nestranný přehled Všem, kdo jsou, i třeba jen na chvilku, lační dozvědět se něco o “onom světě”.

Sama se na objasnění posmrtného života intenzivně věnuji řadu let, přečetla jsem spoustu materiálů (ze kterých z velké části vznikly tyto stránky), leč musím přiznat, že jasný důkaz posmrtného života opravdu nemám. A snažím se být stále objektivní a dokud sama nedostanu zcela přesvědčivý a nevyvratitelný důkaz, neuvěřím. Ale ani to mne neodrazuje od dalšího hledání důkazů. Vždyť život je tak krátký a otázek tolik.

Snad tyto stránky splní svůj účel jak se dozvědět pár zajímavých věcí o posmrtném životě a nebudou patřit mezi ty, jež jsou spíše jen o spekulacích a pohádkách. Budu se snažit Vám všem přinášet objektivní informace a doufat, že se mi podaří udržet stránky na profesionální úrovni (teda jestli se tomu dá tak říci :-)  ) a že najdu i pár příznivců.

Veronika

Comments are closed.